סיורים קרובים

Public Gardens
הטוב של בוסטון
בוסטון היא אחת מן הערים היפות, המעניינות והמטופחות בארה”ב. הסיור כולל ביקור בשכונות יפהפיות, רחובות ציוריים, שדרות רחבות ידיים וגנים מטופחים.
George-washington2
שביל החירות

סיור בשביל החירות הוא אחד מהדברים ש”חובה לעשות” כשמגיעים לבוסטון. זהו סיור מרתק שעוסק בימים שקדמו לעצמאותה של ארה”ב, באתרים ובסיפורים של האנשים אשר הציתו את אש המהפכה.

WhatsApp Image 2024-02-11 at 11.47.25 AM
מעשיות אורבניות

שכונותיה העתיקות של בוסטון אוצרות בקרבן סיפורים אשר עיצבו את דמותה ואת נשמתה של העיר. נטייל ברחובות ציוריים בני 400 שנים ונשמע אודות דמויות ואירועים שהתרחשו כאן ונצרבו בדפי ימיה של בוסטון. מאסונות מסמרי שיער ומעשי שוד נועזים ששימשו השראה לסרטים ידועים, ועד מעשיות רומנטיות ואגדות אורבניות שובות לב. ניפרד ממרצפות האבן ונתהלך לאורכו של הנמל – מהחשובים בנמליה של ארה”ב. את הסיור נסיים ברובע, אשר עד לפני שני עשורים שימש כאזור תעשייה מיושן ומפויח וכיום הפך לרובע הנוצץ והחדיש ביותר בבוסטון.

fall 3
מאונט אובורן
הר אובורן הוא לא רק מקום קבורה עתיק, אלא גם אתר מרהיב ביופיו שבו בחרו להיקבר מפורסמים עליהם נשמע בסיור. בסתיו, משתנים גווני העצים ופלטת צבעי השלכת נפרשת כאן במלוא הדרה.
סיור קולנרי בוסטון
סיור אוכל בוסטונאי
הסיור הקולינארי מתמקד במטבח הבוסטונאי וכולל טעימות של מגוון מאכלים המזוהים עם בוסטון ועם ניו אינגלנד. נבקר בשני שווקים שונים זה מזה ובמסעדה הוותיקה ביותר בארה”ב, נאכל טוב ונרים “לחיים” עם בירה מקומית משובחת.
20230427_111532
נשים שעשו היסטוריה
באק ביי (Back Bay) היא אחת מן השכונות היפות והנחשקות בבוסטון. נעבור בין רחובות השכונה ונספר את סיפורן של נשים מעוררות השראה שעשו היסטוריה, ששינו את פני העיר והטביעו בה את חותמן.

תחרות החתירה “ראש הצ’ארלס” (HOCR)

הרגאטה היא אירוע של חתירה תחרותית אשר בו משתתפים ספורטאים חובבים ומקצוענים מרחבי העולם. אחת הרגאטות היוקרתיות בעולם היא “ראש הצ’ארלס” ושורשיה ההיסטוריים נעוצים בשנת 1852, בתחרות הראשונה בין אוניברסיטאות הרווארד וייל. ההשראה לתחרות זו הייתה התחרות בין מועדוני החתירה של האוניברסיטאות האנגליות קיימברידג’ ואוקספורד משנת 1829.

אירוע “ראש הצ’ארלס” מתקיים מדי שנה בבוסטון, בסוף השבוע הלפני אחרון של חודש אוקטובר ונמשך כשלושה ימים.

ייחודיותה של הרגאטה הזו היא בכך שהתחרות היא “מרוץ נגד השעון”, זאת אומרת מתחילים בזה אחר זה עם מרווח זמן מוגדר ביניהם. פורמט זה מאפשר לא רק השתתפות המונית של חותרים אלא גם הופך את האירוע למרוץ מרתק נגד השעון.

מעבר לתחרות, הרגאטה היא אירוע חגיגי שמתאים לכל המשפחה. ניתן לצפות בתחרות משתי גדות נהר הצ’ארלס אך גם מן הגשרים שלאורכו, החל מקו הזינוק – בית הסירות של אוניברסיטת בוסטון (Boston University’s DeWolfe Boathouse Park). לאורכו של מסלול החתירה ישנן פעילויות בידור, אוכל ומוסיקה.

שתף מאמר זה על

LinkedIn
WhatsApp
Facebook

ביקורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים פופולריים